Cena regularna:
8 999,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm:
- Typ: Automatyczny
- Kaliber: FC-303
- Rezerwa chodu: 38 godzin
- Pochodzenie: Szwajcaria
-
Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Średnica: 39 mm
- Grubość: 11 mm
- Kolor: Srebrny
- Wodoodporność: 100 metrów (10 ATM), odpowiednia do pływania, prysznica i snorkelingu
-
Tarcza:
- Kolor: Zielony
- Materiał: Mosiądz
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania, z powłoką antyrefleksyjną
-
Pasek:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Srebrny
- Typ: Bransoleta
- Zapięcie: Składane z przyciskami
-
Dodatkowe funkcje:
- Data na godzinie 3
- Luminiscencyjne wskazówki i indeksy
- Wskaźnik godzin, minut, sekund
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Mosiądz |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















