Cena regularna:
3 699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
-
Mechanizm
- Typ: Kwarcowy (kaliber FC-245, na bazie Ronda 1019)
- Żywotność baterii: 25 miesięcy
- Liczba kamieni: 10
-
Obudowa
- Materiał: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym
- Średnica: 39 mm
- Grubość: 7 mm
- Wodoodporność: 3 ATM (30 metrów)
- Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania z powłoką antyrefleksyjną
-
Tarcza
- Kolor: Srebrny
- Wykończenie: Guilloché
- Indeksy: Drukowane cyfry rzymskie
- Funkcje: Wyświetlanie daty na godzinie 3, mały sekundnik na godzinie 6
-
Pasek
- Materiał: Skóra cielęca z wzorem krokodyla
- Kolor: Brązowy
- Zapięcie: Klasyczna klamra
-
Funkcje
- Wyświetlanie godzin, minut, mały sekundnik, data
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















