na wyczerpaniu
Opis
Zegarek jest wyposażony w mechanizm kwarcowy, który zapewnia precyzyjne odmierzanie czasu. Ma on również funkcję chronografu, a jego wodoodporność wynosi 5 ATM, co oznacza, że jest odporny na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 12 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna 316L
Kształt koperty: Prostokątna
Kolor koperty: Złoty
Tarcza: Srebrna
Szkiełko: Mineralne
Bransoleta: Stal nierdzewna 316L w kolorze złotym
Typ zapięcia: Z przyciskiem
Funkcje: Chronograf
Wodoodporność: 5 ATM (odporny na zachlapania)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 29 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















