na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: kwarcowy, Citizen Miyota 6P29.
- Koperta: stalowa, srebrna, okrągła, średnica 45 mm, grubość 12 mm.
- Wodoszczelność: 100 m (10 ATM).
- Tarcza: srebrna, analogowa, z powłoką luminescencyjną.
- Szkło: mineralne.
- Bransoleta: stalowa, srebrna, z zapięciem zatrzaskowym.
- Funkcje: czas dobowy 12/24h, datownik (dzień miesiąca i dzień tygodnia).
- Styl: elegancki, klasyczny.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















