Cena regularna:
919,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Ceramic chronograph 44 mm
Numer producenta
F20516/1
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,11 kg
wyświetlacz
Analogiczny
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
13 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Różowe złoto
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Koronka
Wkręcana
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Dół obudowy
przykręcany, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
22 mm
Maksymalny obwód nadgarstka
220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















