Cena regularna:
579,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Średnica koperty: 37 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kolor koperty: Srebrny
Rodzaj mechanizmu: Kwarcowy
Funkcje: Chronograf
Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenie)
Materiał bransolety: Stal nierdzewna
Kolor tarczy: Srebrny
Zastosowanie: Unisex
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 17 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 37 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















