na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć Mężczyzna
Seria producenta Prestige 44mm
Nr art. F20362/4
Styl sportowy
Waga produktu 0.15
Wyświetlacz analogowy
Bateria (kwarc)
Funkcje Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość koperty 44 mm
Grubość koperty 13 mm
Kształt koperty Okrągły
Wodoodporność 10 ATM
Kolor obudowy Złoty, Srebrny
Matowa powierzchnia, polerowana
Szkło antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Ramka w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, obrotowa
Obudowa Dno przykręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy niebieski
Illumin. indeksy
Materiał paska do zegarka Stal nierdzewna
Kolor paska do zegarka złoty, srebrny
Zapięcie składane
Szerokość paska 22 mm
Maks. obwód nadgarstka 200 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |
Grawerowanie 















