na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Klasyczne męskie 41 mm
Nr producenta
F20358/3
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,07 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
1S02, Miyota
Funkcje
Data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
41 mm
Grubość koperty
11 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
utwardzone, szkło mineralne
Spód obudowy
skręcane, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
21 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 21 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
Grawerowanie 















