Cena regularna:
639,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Ponadczasowy chronograf męski 44 mm
Numer producenta
F16820/R
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,13 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Rodzaj ruchu
JS20, Miyota
Funkcje
24-godzinny, chronograf, godzina, minuta, sekunda, tachymetr
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
11 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
hartowane, szkło mineralne
Dół obudowy
tłoczony, spód ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Zielony
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Zapięcie składane
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
205 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
Grawerowanie 















