na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Męskie
Seria producenta
Chronograf 44 mm
Numer producenta
F16760/7
Styl
Nowoczesny, sportowy
Waga przedmiotu
0,08 kg
wyświetlacz
Analogiczny
Ruch
Bateria (kwarcowa)
Funkcje
24-godzinny, chronograf, data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość obudowy
13 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowa, polerowana
Szkło
hartowane, szkło mineralne
Dół obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Niebieski
Materiał paska zegarka
Skóra naturalna
Kolor paska zegarka
Brązowy
Zapięcie
Zapięcie na klamrę
Szerokość paska
22 mm
Maksymalny obwód nadgarstka
220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | ORANGE |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















