Cena regularna:
419,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek działa na precyzyjnym mechanizmie kwarcowym, a jego wytrzymałość podkreśla mineralne szkło chroniące przed zarysowaniami. Model jest wodoodporny do 5 ATM, co sprawia, że jest odporny na deszcz i zachlapania. Bransoleta ze stali nierdzewnej posiada wygodne zapięcie typu zatrzaskowego, co zapewnia komfort i bezpieczne noszenie na co dzień.
Kolekcja: Classic
Mechanizm: Kwarcowy (na baterię)
Koperta: Stal nierdzewna, srebrna
Średnica koperty: 39 mm
Grubość koperty: 6,9 mm
Tarcza: Niebieska, analogowa
Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
Wodoodporność: 5 ATM (odporny na deszcz i zachlapania)
Bransoleta: Stal nierdzewna, srebrna
Zapięcie: Zatrzaskowe
Funkcje: Datownik, godziny, minuty
Styl: Klasyczny, elegancki
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















