na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna, kolor srebrny
Bransoleta: Stal szlachetna, kolor srebrny
Tarcza: Odcień różowego złota z cyrkoniami jako indeksami godzinowymi
Wodoszczelność: 50 metrów (odporność na przypadkowe zachlapania)
Mechanizm: Kwarcowy
Szkiełko: Mineralne
Styl: Elegancki, biżuteryjny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















