na wyczerpaniu
Opis
Kolekcja: Classic Bracelet
Mechanizm: Kwarcowy
Koperta: Stal nierdzewna z powłoką PVD w kolorze złotym, średnica 40 mm
Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
Tarcza: Złota z datownikiem na godzinie 3 oraz wskazówkami luminescencyjnymi
Pasek: Stalowy w kolorze złotym, powłoka PVD, szerokość 20 mm, zapięcie na zatrzask
Wodoszczelność: 5 ATM (odporny na zachlapania)
Funkcje: Datownik
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















