na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna, okrągła, o średnicy 39 mm i grubości 7 mm, co zapewnia trwałość i elegancki wygląd
Tarcza: Czarna, z wyraźnymi indeksami oraz funkcją datownika dla większej wygody, chroniona przez mineralne szkło odporne na zarysowania
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią, zapewniający precyzyjne odmierzanie czasu i minimalną konserwację
Funkcje: Datownik oraz wodoodporność do 5 ATM (50 metrów), co zapewnia ochronę przed zachlapaniami, czyniąc zegarek odpornym na codzienne użytkowanie
Pasek: Stalowy, w kolorze srebrnym, z zapięciem motylkowym, co zapewnia elegancki wygląd oraz komfort noszenia
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















