na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna o średnicy 40 mm, klasyczny i elegancki wygląd, wytrzymała konstrukcja
Tarcza: Biała, z czytelnymi indeksami i wskazówkami pokrytymi powłoką luminescencyjną, co ułatwia odczyt godziny w ciemności; wyposażona w funkcję datownika
Mechanizm: Kwarcowy, zasilany baterią, zapewniający dokładne odmierzanie czasu i minimalne potrzeby konserwacyjne
Funkcje: Datownik oraz wodoszczelność do 50 metrów (5 ATM), co sprawia, że zegarek jest odporny na zachlapania i nadaje się do codziennego użytku
Szkło: Mineralne, odporne na drobne zarysowania, co zapewnia trwałość tarczy.
Bransoleta: Stalowa, o klasycznym wyglądzie, z wygodnym zapięciem, co podkreśla elegancki charakter zegarka
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















