Cena regularna:
699,00 zł
średnia ilość
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Srebrny
Średnica koperty (od-do)
46 - 50 mm
Szerokość paska
20
Wyposażenie
Pasek HRM
Średnica koperty (dokładnie)
41 mm
Grubość koperty
12 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Czarny
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Męski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Czarny
Materiał paska
Skóra naturalna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Data
Zapięcie
Klamerka
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Pasek HRM |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















