Cena regularna:
1 299,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Złoty
Średnica koperty (od-do)
31 - 35 mm
Szerokość paska
14
Średnica koperty (dokładnie)
32 mm
Grubość koperty
8 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Złoty
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Damski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Złoty
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
3 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Zapięcie
Regulowane
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
Grawerowanie 















