Cena regularna:
1 000,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy.
- Typ wyświetlacza: Analogowy.
- Kolor tarczy: Niebieski.
- Materiał koperty: Stal nierdzewna.
- Średnica koperty: Nieokreślona.
- Grubość koperty: Nieokreślona.
- Materiał paska: Stal nierdzewna.
- Kolor paska: Nieokreślony.
- Szerokość paska: Nieokreślona.
- Wodoodporność: 100 metrów - nadaje się do pływania, ale nie zalecany do nurkowania ani uprawiania intensywnych sportów wodnych.
- Funkcje dodatkowe: Chronograf.
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |




Grawerowanie 















