Cena regularna:
7 399,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek jest wodoodporny do 300 metrów (30 ATM), co czyni go odpowiednim do nurkowania. Dodatkowo wyposażony jest w skórzaną bransoletę z różowymi akcentami oraz dodatkowy czarny pasek. Zapięcie to klasyczna stalowa klamra. Edox oferuje na ten model dwuletnią międzynarodową gwarancję oraz specjalne opakowanie z instrukcją obsługi i kartą gwarancyjną.
Koperta: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 38 mm
Grubość koperty: 13,7 mm
Bezel: Ceramiczny, obrotowy
Szkiełko: Szafirowe, z antyrefleksyjną powłoką
Tarcza: Fioletowa, luminescencyjne wskazówki i indeksy
Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Wodoszczelność: Do 300 metrów (30 ATM)
Bransoleta: Skórzana z różowymi akcentami oraz dodatkowy czarny pasek
Zapięcie: Klamra stalowa
Waga: 89 g
Gwarancja: dwuletnia międzynarodowa gwarancja
Pakowanie: Oryginalne opakowanie z instrukcją i kartą gwarancyjną
Pochodzenie: Swiss Made
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Wyposażenie | Dodatkowy pasek |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Fioletowy |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 300MT |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















