Cena regularna:
2 599,00 zł
średnia ilość
Opis
Marka: Edox
Dla kogo: Męski
Seria producenta: Les Bemonts Mens 40mm
Numer modelu producenta: 56003-37R-AIR
Styl: Klasyczny, Elegancki
Waga: 0.12 kg
Typ wyświetlacza: Analogowy
Mechanizm: Bateria (kwarc)
Typ mechanizmu: Ronda, 714
Funkcje: Data, Godzina, Minuta
Materiał obudowy: Stal nierdzewna
Szerokość obudowy: 40 mm
Grubość obudowy: 8 mm
Kształt obudowy: Okrągły
Wodoszczelność: 3 ATM
Kolor obudowy: Różowe złoto
Wykończenie: Matowe, Polerowane
Szkło: Antyodblaskowe, Szafirowe
Bezel (luneta): Nieruchoma
Tył obudowy: Stalowy, przykręcany
Kolor tarczy: Srebrny
Materiał paska: Stal nierdzewna
Kolor paska: Różowe złoto
Typ zapięcia: Motylkowa klamra
Szerokość mocowania paska: 25 mm
Maksymalny obwód nadgarstka: 195 mm
Zawartość zestawu: Pudełko, Instrukcja, Opakowanie, Dokument gwarancyjny
Gwarancja: 24 miesiące gwarancji od sprzedawcy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 25 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















