na wyczerpaniu
Opis
Mechanizm: Kwarcowy z funkcją chronografu
Koperta: Stal nierdzewna 316L
Średnica koperty: 46 mm
Grubość koperty: 12 mm
Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
Cyferblat: Niebieski z białymi indeksami oraz podświetlanymi wskazówkami
Bransoleta: Siatkowa, stalowa z zapięciem typu "deployment"
Funkcje dodatkowe: Datownik (na godzinie czwartej), chronograf, wskaźnik 12/24-godzinny
Wodoodporność: 5 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















