na wyczerpaniu
Opis
- Obudowa: Stal nierdzewna, 43 mm średnicy
- Tarcza: Kolor kremowy z wskaźnikami w kolorze złota i srebra
- Funkcje: Chronograf, wskaźnik daty
- Wodoszczelność: Do 50 m (5 ATM)
- Ruch: Kwarcowy (na baterię)
- Bransoleta: Stal nierdzewna, dwukolorowa
- Zawiera: Oryginalne pudełko, instrukcję obsługi, certyfikat autentyczności
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 11 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















