Cena regularna:
799,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Kategoria: Męski zegarek
- Seria: Aviator
- Obudowa: Stalowa
- Średnica obudowy: 43 mm
- Grubość obudowy: 12 mm
- Kolor tarczy: Niebieski
- Funkcje: Chronograf, tachymetr
- Wodoszczelność: Do 50 metrów (165 stóp)
- Bransoleta: Stal nierdzewna
- Zapięcie: Motylkowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z zatrzaskiem |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















