Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA:
Stan produktu
Nowy z metką
Kolor koperty
Brązowy
Średnica koperty (od-do)
41 - 45 mm
Szerokość paska
22
Średnica koperty (dokładnie)
43 mm
Grubość koperty
12 mm
Rodzaj koperty
Stal nierdzewna
Kolor tarczy
Brązowy
Funkcje
Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data
Rodzaj
Męski
Szkiełko
Mineralne
Mechanizm
Kwarcowy
Kolor paska
Szary
Materiał paska
Stal nierdzewna
Wodoszczelność
5 ATM
Typ mechanizmu
Kwarcowy
Wyświetlacz
Analogowy
Typ kalendarza
Data
Zapięcie
Z przyciskiem
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Brązowy |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Brązowy |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















