Cena regularna:
649,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Pokrycie: Całkowicie czarne
- Akcenty na tarczy: Szare
- Rozmiar koperty: 51 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Wodoodporność: 10 ATM
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Wykończenie koperty: Szczotkowane, polerowane
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Kolor paska: Czarny
- Kolor tarczy: Czarny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | MEGA CHIEF |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Szerokość paska | 26 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















