Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Koperta: stal nierdzewna
- Pasek: Beżowa skóra
- Mechanizm: Kwarcowy
- Szkło: Mineralne, odporne na zarysowania
- Tarcza: Biała z luminiscencyjnymi wskazówkami i indeksami godzin
- Wyświetlacz daty: Na pozycji 3 godziny
- Chronograf: 3 sub-tarcze (60 sekund, 60 minut i 1/10 sekundy)
- Bezel: Stały, z gunmetalowej stali nierdzewnej
- Tył koperty: Solidny
- Zapięcie: Klamra
- Wodoodporność: 100M
- Średnica koperty: 51 mm
- Grubość koperty: 12 mm
- Styl: Chronograf
- Gwarancja: 2 lata
- Kod UPC: 698615086542
- Wewnętrzny ID: DZ4280
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | MEGA CHIEF |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 51 - 55 mm |
| Szerokość paska | 26 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 51 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















