Cena regularna:
899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna
Średnica: 43 mm
Grubość: 10 mm
Tarcza: Czarna z promienistym wykończeniem
Szkiełko: Mineralne
Bransoleta: Stal szlachetna, srebrna
Szerokość: 22 mm
Zapięcie: Motylkowe
Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















