na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal szlachetna
Średnica: 45 mm
Grubość: 12 mm
Tarcza: Szara
Indeksy: Liniowe
Wskazówki: Pokryte powłoką luminescencyjną
Szkiełko: Mineralne
Pasek: Skórzany
Kolor: Brązowy
Szerokość: 27 mm
Funkcje dodatkowe:
Datownik
Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
Gwarancja: 2 lata
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | WR 100m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















