na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: kwarcowy
- Typ: analogowy, wielofunkcyjny
- Funkcje: godzina, minuty, sekundy, data, dzień tygodnia, tryb 24-godzinny
- Kolekcja / linia: Chambers Multi Glitz / Fashion
- Przeznaczenie: damski
- Koperta: stal nierdzewna
- Kształt koperty: okrągła
- Średnica koperty: 36 mm
- Grubość koperty: ok. 9 mm
- Kolor koperty: różowe złoto
- Szkiełko: mineralne
- Tarcza: srebrna / srebrno-szara
- Wskazówki i indeksy: w kolorze różowego złota
- Bezel: stały, stal nierdzewna, kolor różowe złoto
- Bransoleta: stal nierdzewna
- Kolor bransolety: różowe złoto
- Szerokość bransolety: 16–18 mm
- Maksymalny obwód nadgarstka: ok. 180–190 mm
- Zapięcie: składane / fold-over clasp
- Wodoszczelność: 5 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 24-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Różowe złoto |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Typ kalendarza | Data |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















