na wyczerpaniu
Opis
- Marka: DKNY
• Model / numer referencyjny: DK1L029L0025
• Kolekcja: Nolita Midi
• Mechanizm: kwarcowy
• Wyświetlanie: analogowe
• Funkcje: godzina, minuta, sekunda
• Materiał koperty: stal nierdzewna
• Kolor koperty: złoty
• Kształt koperty: okrągły
• Średnica koperty: 32 mm
• Szkło: mineralne
• Kolor tarczy: srebrny
• Materiał paska: skóra naturalna
• Kolor paska: zielony
• Zapięcie: sprzączka
• Maksymalny obwód nadgarstka: ok. 180 mm
• Wodoszczelność: 5 ATM
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Zielony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Kamienie | Cyrkonie na tarczy |
Grawerowanie 















