Cena regularna:
1 279,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Citizen NY0120-01E Promaster Marine to model automatyczny, który łączy precyzję, trwałość i stylowe elementy projektowe. Jest to nowy członek kolekcji mechanicznej Citizen. Posiada czarną tarczę, którą cechuje elegancja i prostota. Obudowa wykonana ze stali nierdzewnej i czarny pasek z poliuretanu dodają wytrzymałości oraz komfortu noszenia, zwłaszcza podczas nurkowania, do czego zegarek jest przystosowany dzięki wodoszczelności do 200 metrów i certyfikacji ISO 6425. Dodatkowe funkcje obejmują wyświetlanie dnia i daty oraz rezerwę chodu na 40 godzin. Ten model to połączenie funkcjonalności i stylu, co sprawia, że jest on atrakcyjnym wyborem zarówno do codziennego użytku, jak i bardziej ekstremalnych przygód pod wodą.
- Marka: Citizen
- Kolekcja: Promaster Marine
- Model: NY0120-01E
- Mechanizm: Automatyczny, kaliber 8204
- Rezerwa chodu: 40 godzin
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Średnica koperty: 41 mm
- Grubość koperty: 14 mm
- Tarcza: Czarna, z luminescencyjnymi indeksami
- Szkło: Mineralne
- Pasek: Czarny, silikonowy
- Zapięcie: Klamerka
- Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM), zgodność z normą ISO 6425 dla nurkowania
- Funkcje dodatkowe: Wyświetlanie dnia i daty, luminescencyjne wskazówki, obracany bezel, koronka zakręcana
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikon |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















