Cena regularna:
1 329,00 zł
duża ilość
Opis
- Mechanizm: Automatyczny, kaliber 8203, 21 kamieni
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 42 mm, grubość 12 mm
- Szkiełko: Mineralne
- Pasek: Gumowy, szerokość 20 mm
- Wodoszczelność: 200 metrów (20 ATM)
- Funkcje:
- Wyświetlanie daty i dnia
- Jednokierunkowy obrotowy bezel
- Zakręcana koronka
- Luminiscencyjne wskazówki i indeksy
- Kolor tarczy: Czarny
- Waga: 94 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | PROMASTER |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 13 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Silikonowy / Gumowy |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















