Cena regularna:
989,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Kod kreskowy
4974374332202
Płeć
Damski
Nr pozycji producenta
EO2020-08E
Styl
Sportowy
Waga przedmiotu
0,06
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Słoneczny (kwarc)
Funkcje
Data, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
36 mm
Grubość koperty
12 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
20 atm
Kolor obudowy
Czarny srebry
Powierzchnia
Kołtunowata
Koronka
Zakręcana
Szkło
Szklanka wody mineralnej
Bezel
przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, obrotowy
Spód obudowy
tłoczone, dno ze stali nierdzewnej
Kolor tarczy
Czarny
Oświetlenie
ilum. indeksy
Materiał paska zegarka
Krzem
Kolor paska zegarka
Czarny
Zapięcie
Zapięcie na sprzączkę
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
210 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | WR 200m |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |
| Funkcje bezela | Jednokierunkowy |
Grawerowanie 















