Cena regularna:
1 929,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Eco-Drive (zasilany światłem), kaliber B620
- Koperta: Super Titanium z powłoką Duratect TIC, średnica 43 mm, grubość 12 mm
- Szkiełko: Szafirowe
- Pasek: Super Titanium z zapięciem bezpieczeństwa
- Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
- Funkcje:
- Chronograf (stoper do 60 minut z dokładnością do 1/5 sekundy)
- Wyświetlanie daty
- 24-godzinny wskaźnik czasu
- Rezerwa mocy do 270 dni
- Wskaźnik rozładowania baterii
- Dokładność: +/- 15 sekund na miesiąc
- Kolor tarczy: Srebrny
- Waga: 101 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 25 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















