Cena regularna:
789,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Eco-Drive (ładowanie światłem), kaliber E111
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 41 mm, grubość 10 mm
- Szkiełko: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Pasek: Skórzany, brązowy, z klamrą
- Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
- Funkcje:
- Wyświetlanie daty
- Wskaźnik rozładowania baterii
- Ochrona przed przeładowaniem
- Dokładność do +/- 15 sekund na miesiąc
- Rezerwa mocy do 180 dni
- Kolor tarczy: Niebieski
- Indeksy: Luminiscencyjne wskazówki i indeksy
- Waga: 64 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 41 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Brązowy |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















