Carl von Zeyten CVZ0072RBLS Horbach automatic - zegarek
Cena regularna:
1 700,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Horbach Automatyczny 38mm
Nr pozycji producenta
CVZ0072RBLS
Edycja limitowana
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,08
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Automatyczny
Funkcje
Godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
38 mm
Grubość koperty
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
3 ATM
Kolor obudowy
Różowe złoto
Powierzchnia
Błyszczący
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
Szklane dno, skręcane
Kolor tarczy
Różowe złoto
Oświetlenie
iluminacja
Materiał paska zegarka
Skóra cielęca
Kolor paska zegarka
Niebieski
Zapięcie
Składane zapięcie
Szerokość paska
18 mm
Maks. obwód nadgarstka
205 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 38 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Różowe złoto |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
Grawerowanie 















