Carl von Zeyten CVZ0063BLMS Freiburg AUTOMATIC - zegarek
Cena regularna:
1 899,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Kod kreskowy
4056007136330
Płeć
Męskie
Edycja limitowana
X / 999, Tak
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,19
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Automatyczny
Funkcje
2 strefy czasowe, dzień i noc, godzina, minuta
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
44 mm
Grubość koperty
15 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
10 atm
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Matowe, polerowane
Szkło
antyrefleksyjne, szafirowe szkło
Spód obudowy
Szklane dno, skręcane
Kolor tarczy
niebieski, srebrny
Oświetlenie
ilum. indeksy
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Zapięcie motylkowe
Szerokość paska
22 mm
Maks. obwód nadgarstka
220 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 44 mm |
| Grubość koperty | 15 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
Grawerowanie 















