Carl von Zeyten CVZ0062WHMS Kniebis - zegarek
Cena regularna:
1 669,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Płeć
Damski
Seria producenta
Kniebis Automatic Black Forest 40 mm
Numer producenta
CVZ0062WHMS
Styl
Klasyczny
Waga przedmiotu
0,14 kg
Wyświetlacz
Analog
Ruch
Automatyczny
Funkcje
24-godzinny, data, dzień, godzina, minuta, sekunda
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Szerokość obudowy
40 mm
Grubość obudowy
14 mm
Kształt obudowy
Okrągły
Wodoodporność
5 ATM
Kolor obudowy
Srebrny
Powierzchnia
Błyszcząca
Zdobienia
Cyrkonie
Szkło
antyrefleksyjne, szkło szafirowe
Dół obudowy
Dno szklane, przykręcane
Kolor tarczy
Biały
Materiał paska zegarka
Stal nierdzewna
Kolor paska zegarka
Srebrny
Zapięcie
Zapięcie składane
Szerokość paska
20 mm
Maks. obwód nadgarstka
180 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 14 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Automatyczny |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Automatyczny |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |
| Kamienie | Cyrkonie |
Grawerowanie 















