na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Bulova 96P245 Sutton to elegancki damski model, który doskonale łączy nowoczesny design z tradycyjnym stylem. Ma wyrafinowaną, srebrną obudowę ze stali nierdzewnej, która pięknie błyszczy w świetle. Tarcza z masy perłowej o opalizującym wykończeniu jest ozdobiona ośmioma diamentowymi indeksami godzin oraz srebrnymi rzymskimi cyframi i wskazówkami, co dodaje zegarkowi wyrafinowanego charakteru. Zegarek jest dopełniony pasującą bransoletą ze stali nierdzewnej w pięciu ogniwach, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla kobiety chcącej zrobić wrażenie. Dodatkowo, model ten charakteryzuje się kwarcowym mechanizmem oraz odpornością na zachlapania.
- Materiał obudowy: Stal
- Materiał bransolety: Stal
- Średnica koperty: 21 mm
- Funkcje: Czas
- Wodoszczelność: 3 ATM - odporny na zachlapania (30 m)
- Mechanizm: Kwarcowy
- Typ zasilania: Kwarcowy
- Szkło: Mineralne
- Kolor tarczy: Niebieski
- Zapięcie bransolety: Zatrzaskowe (Deployant)
- Dual Time: Nie
- Indeksy: Cyrkonie
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 21 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















