Boccia 3664-02 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Boccia Titanium 3664-02 to sportowo-elegancki czasomierz dla mężczyzn, wykonany z czystego tytanu, co czyni go lekkim, trwałym i hipoalergicznym. Posiada precyzyjny mechanizm kwarcowy z trzema wskazówkami oraz datownikiem na godzinie 3. Niebieska tarcza z wypukłymi indeksami i podziałką minutową zapewnia czytelność, a luminescencyjne wskazówki i indeksy ułatwiają odczyt czasu w ciemności. Koperta z polerowanego tytanu o średnicy 39 mm i wysokości 9,2 mm jest wyposażona w niebieski bezel z podziałką minutową. Całość dopełnia niebieski pasek z tworzywa sztucznego z matową tytanową sprzączką. Zegarek jest wodoodporny do 10 barów, co czyni go odpowiednim do pływania i snorkelingu.
- Mechanizm: kwarcowy
- Funkcje: godzina, minuta, sekunda, datownik
- Materiał koperty: czysty tytan
- Średnica koperty: 39 mm
- Grubość koperty: 9,2 mm
- Kształt koperty: okrągła
- Kolor koperty: srebrny (polerowany tytan)
- Bezel (luneta): niebieski z podziałką minutową
- Szkło: mineralne
- Kolor tarczy: niebieski
- Indeksy godzinowe: wypukłe, srebrne
- Wskazówki: luminescencyjne
- Datownik: na godzinie 3
- Materiał paska: tworzywo sztuczne (PU)
- Kolor paska: niebieski
- Szerokość paska przy kopercie: 20 mm
- Typ zapięcia: matowa tytanowa sprzączka
- Maksymalny obwód nadgarstka: 21 cm
- Wodoszczelność: 10 bar (100 metrów)
- Waga: 39 g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Typ kalendarza | Data |




Grawerowanie 















