Boccia 3360-03 - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
Boccia 3360-03 to elegancki zegarek damski z kolekcji Titanium Saphirglas 24mm 5ATM, łączący nowoczesny design z wysokiej jakości materiałami. Posiada kwadratową kopertę o wymiarach 24 x 24 mm i grubości 7 mm, wykonaną z lekkiego, antyalergicznego tytanu w kolorze srebrnym z polerowanym i matowym wykończeniem.
Tarcza zegarka jest srebrzysto-biała, ozdobiona czarnymi rzymskimi cyframi oraz czarnymi wskazówkami godzinową i minutową, co zapewnia czytelność i klasyczny wygląd.
Zegarek wyposażony jest w precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią, oferujący funkcje wskazywania godzin i minut. Szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną chroni tarczę przed zarysowaniami i uszkodzeniami.
Wodoodporność na poziomie 5 ATM pozwala na noszenie zegarka podczas codziennych czynności, takich jak mycie rąk czy kąpiel, jednak nie jest zalecane pływanie ani nurkowanie.
Stylowy, bordowy pasek wykonany z wysokiej jakości skóry cielęcej zapewnia komfort noszenia i jest wyposażony w tytanowe zapięcie na sprzączkę. Długość paska pozwala na dopasowanie do nadgarstków o obwodzie do 190 mm.
Boccia 3360-03 to doskonały wybór dla kobiet ceniących elegancję, komfort oraz wysoką jakość wykonania.
-
Marka: Boccia Titanium
-
Model: 3360-03
-
Mechanizm: Kwarcowy (na baterię)
-
Koperta: Tytan
-
Kolor koperty: Srebrny (polerowany i matowy)
-
Kształt koperty: Kwadratowy
-
Wymiary koperty: 24 x 24 mm
-
Grubość koperty: 7 mm
-
Szkło: Szafirowe
-
Tarcza: Srebrzysto-biała
-
Indeksy: Rzymskie cyfry (czarne)
-
Wskazówki: Czarne
-
Pasek: Skóra cielęca
-
Kolor paska: Bordowy
-
Zapięcie: Sprzączka (tytan)
-
Obwód nadgarstka: do 190 mm
-
Wodoodporność: 5 ATM (50 m)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 20 - 25 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 24 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | TITANIUM |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarwony |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















