Cena regularna:
919,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Bering
- Model: 18936-710
- Mechanizm: Kwarcowy (zasilany baterią)
- Średnica koperty: 36 mm
- Grubość koperty: 8 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny z złotym bezelem
- Kolor tarczy: Srebrny
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Materiał paska: Stal nierdzewna
- Kolor paska: Dwukolorowy (srebrny i złoty)
- Typ zapięcia: Zapięcie motylkowe
- Wodoszczelność: 100 metrów (10 ATM)
- Funkcje: Wskazania godzin, minut, sekund oraz datownik
- Styl: Klasyczny, elegancki
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Dwukolorowy |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















