Cena regularna:
819,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Średnica koperty: 29 mm
- Grubość koperty: 5 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Polerowane srebro
- Materiał szkła: Szafirowe szkło odporne na zarysowania
- Kolor tarczy: Biały
- Mechanizm: Kwarcowy (na baterię)
- Materiał paska: Skóra cielęca
- Kolor paska: Czarny
- Szerokość paska: 14 mm
- Zapięcie: Klamra
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania, ale nie nadaje się do pływania)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















