Cena regularna:
1 119,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Płeć: Damska
Typ szkła: Szafirowe, płaskie
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Kolor koperty: Polerowany niebieski
Wymiary koperty: Długość 31 mm, wysokość 5 mm, szerokość 29 mm, średnica 29 mm
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Kształt koperty: Okrągła
Materiał paska: Milanese
Kolor paska: Niebieski
Długość paska: 182 mm
Szerokość paska: 14 mm
Typ zapięcia: Zapięcie bezpieczeństwa
Kolor tarczy: Niebieski
Materiał tarczy: Sunray
Wodoszczelność: 3 ATM
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 29 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |




Grawerowanie 















