Cena regularna:
599,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor: Polerowane srebro
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 31 mm
- Grubość: 8 mm
- Szkło: Płaskie szkło szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 5 ATM (odporność na zachlapania, deszcz, prysznic, krótkotrwałe zanurzenie w wodzie)
- Tarcza: Niebieska z efektem sunray
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Niebieski
- Szerokość: 14 mm
- Zapięcie: Bezpieczne zapięcie
- Funkcje: Godziny, minuty
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















