Cena regularna:
979,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Solar (kwarcowy)
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna
- Kolor: Polerowane i szczotkowane szarości
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 43 mm
- Grubość: 10 mm
- Szkło: Płaskie szkło szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 10 ATM (odporność na zachlapania, deszcz, krótkotrwałe zanurzenie w wodzie)
- Tarcza: Szara z efektem sunray
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Szary
- Szerokość: 22 mm
- Zapięcie: Zapięcie motylkowe
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Szary |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 43 mm |
| Grubość koperty | 10 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 10 ATM |
| Typ mechanizmu | Solarny |
| Zapięcie | Motylkowe |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















