na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor: Polerowane srebro
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 40 mm
- Grubość: 8 mm
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporność na zachlapania i deszcz)
- Tarcza: Niebieska z efektem sunray
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Niebieski
- Długość: 210 mm
- Szerokość: 20 mm
- Zapięcie: Bezpieczne zapięcie
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy, data, dzień
- Indeksy: Cyfry arabskie i batonowe
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 20 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 40 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |




Grawerowanie 















