na wyczerpaniu
Opis
Płeć: Damski
Kolor tarczy: Czarny
Kolor paska: Czarny
Materiał paska: Milanese (mesh)
Kolor koperty: Różowe złoto
Materiał koperty: Stal nierdzewna
Średnica koperty: 34 mm
Wodoodporność: 30 metrów
Rodzaj szkła: Szafirowe
Typ mechanizmu: Kwarcowy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolekcja | CLASSIC |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















