Cena regularna:
719,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta:
- Materiał: Stal nierdzewna (316L)
- Kolor: Polerowane różowe złoto
- Kształt: Okrągła
- Średnica: 34 mm
- Wysokość: 7 mm
- Szkło: Płaskie, szafirowe, odporne na zarysowania
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporność na zachlapania, deszcz)
- Tarcza: Szara z kryształkami Swarovskiego
- Bransoleta:
- Materiał: Stal nierdzewna (milanese)
- Kolor: Szary
- Szerokość: 16 mm
- Zapięcie: Bezpieczne zapięcie
- Funkcje: Godziny, minuty, sekundy
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 16 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 34 mm |
| Grubość koperty | 7 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Szary |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Szary |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















