Cena regularna:
669,00 zł
brak towaru
Opis
- Średnica koperty: 30 mm
- Grubość koperty: 6 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Materiał szkła: Szafirowe szkło odporne na zarysowania
- Kolor tarczy: Srebrny
- Mechanizm: Kwarcowy (na baterię)
- Materiał paska: Stal nierdzewna w stylu milanese
- Kolor paska: Srebrny
- Szerokość paska: 15 mm
- Zapięcie: Zatrzaskowe
- Wodoszczelność: 3 ATM (odporny na zachlapania, ale nie nadaje się do pływania)
- Funkcje: Wskazanie godzin i minut
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Dwukolorowy |
| Średnica koperty (od-do) | 26 - 30 mm |
| Szerokość paska | 15 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 30 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Kamienie | Cyrkonie |




Grawerowanie 















